Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Родная газета Международная газета
"Родная газета"


Газета Родовое поместье Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):Группы


ПОСЛАННЯ ВІД НАРОДУ УКРАЇНИ (Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі!)

13 сентября 2019, 06:00
ПОСЛАННЯ ВІД НАРОДУ УКРАЇНИ
(Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі!)
 
Прийшов час відкрито заявити про свою волю! Приєднуйтесь, друзі!
Давайте діяти: разом сотворяти своє прекрасне майбутнє!
 
Президентові України Володимиру Зеленському, депутатам Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, і іншим посадовцям органів державної влади і органів місцевого самоврядування
БЕЗПОСЕРЕДНЄ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ Українського народу, як носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні, як єдиного власника усього національного багатства України (в т.ч. усієї землі і її природних ресурсів), а також кожного окремого громадянина, як представника народу України - джерела влади, і як співвласника цього національного багатства:
 
«МИ, НАРОД УКРАЇНИ (громадяни України усіх національностей), РІШУЧЕ СТАВИМО ЗАБОРОНУ НА ПРОДАЖ НАШОЇ РІДНОЇ ЗЕМЛІ!»…
 
(Примітка: скачати у Ворді Послання з Додатками на укр. мові http://bytdobru.info/doc/doc/poslanie_ukr.doc - якщо не викачується або не відривається файл, то можна скопіювати з цієї сторіночки або роздрукувати https://rp.bytdobru.info/sobytiya/11807-poslannya-v-d-narodu-ukra-ni-voleviyavlennya  
Скачати у Ворді Послання з Додатками на рос. мові http://bytdobru.info/doc/doc/poslanie_rus.doc  - якщо не викачується або не відкривається файл, то можна скопіювати з цієї сторіночки або роздрукувати https://rp.bytdobru.info/sobytiya/11806-poslanie-ot-naroda-ukrainyi-voleizyavlenie)
 

 
ПЕРЕДМОВА:
Здрастуйте, друзі, громадяни України, народ український! Цей лист народився як відповідь Душі на заяву Президента України В. Зеленського про те, що в найближчому майбутньому передбачається зняти мораторій на продаж землі.
А Президентові України і іншим представникам органів влади дуже важливо знати думку і волю народу, і діяти згiдно ім.  Адже вони - нами обрані і представляють наші інтереси. А якщо ми з вами мовчатимемо, як вони зможуть здогадатися про нашу народну волю? Адже вони - за народ.
І Президент на те і президент, щоб чути, знати волю народну і виконувати її. Навіть образна назва його партії - «Слуга народу» - чітко говорить про це, відбиває суть дійсності.
 
З нами Світло і наші чисті помисли! Під лежачий камінь вода не тече, - нам треба діяти!  І кожен з нас, друзі,  - Людина - Творець! І ми всі разом - потужна Сила, що творить! Давайте вірити у свої сили і здібності! Ми - цілий НАРОД! Ми - хазяї і діти нашої Землі-матінки! І сподіватися нам - тільки на себе!  І тільки ми з вами разом можемо її і себе врятувати! Якщо у ваших Душах, друзі, народиться відгук на це Послання, будь - ласка, підтримайте і поширюйте його де тільки зможете!
 
У ОСНОВУ ЦЬОГО ЛИСТА ЛЯГЛА ТАКА МРІЯ: Ці листи розлетяться по усіх регіонах і областях України... Їх прочитають більшість людей...
Кожна людина, хто підтримає це Послання, хто позитивно налагоджений, хто відчуває себе творцем у цьому світі і вірить в те, що від кожного з нас дуже багато що залежить в Житті, буде це Послання поширювати, роздруковувати, потім кожен може або тільки від свого імені, або зібравши у громадян України підписи тих, що підтримують це Послання, в крузі своїх родичів, друзів і знайомих на окремому листі, як додаток до цього Послання - на підтримку волі нашої загальної, народної (з обов'язковою вказівкою П.І.Б., телефону, серії і номеру паспорта громадянина України, місця проживання і підписів заявників з вказівкою дати). Бланк заповнення – дивiться в додатку до Послання. Хто скільки зможе зібрати - це вже буде добре!
А потім ці Послання з підписами, що додаються, всі разом дружно відішлемо листами з повідомленням:  Президентові, до його Адміністрації Президента України (на адресу: вул. Банкова, 11, м. Київ, індекс: 01220), у  Верховну Раду України (адреса: вул. Грушевського, 5,  м. Київ, індекс: 01008), і Кабінету Міністрів України (адреса: вул. Грушевського, 12/2 (5-й під'їзд), м. Київ, індекс: 01008)... і хто куди ще придумає. 
І електронні листи теж можна відправляти. Ось, наприклад, кілька ел. адрес президента В.Зеленського: info@ze2019.com - звернення до президента; requests@apu.gov.ua - прес-служба В.Зеленського, press@ze2019.com; https://www.president.gov.ua; Зе! команда - https://www.facebook.com/zeteam.info/; офіційний особистий інстаграм Зеленського: https://www.instagram.com/zelenskiy_official/; і особиста верифікована сторінка Зеленського в Фейсбук: https://www.facebook.com/zelenskiy95. Також можна відправляти ще на ел.пошту різних органів державної влади, у тому числі Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
І полетять, як птахи, ці листи з усіх областей і районів нашої країни -  І ВОЛЯ НАРОДНА ЗАТВЕРДИТЬСЯ! Цих листів буде багато! І ми з вами, друзі,  зробимо нашу велику добру Справу для Землі нашоi і Родів, для нашого щасливого майбутнього: ПІДТРИМКОЮ ЦИХ ПОСЛАНЬ, МИ З ВАМИ СТВОРЮЄМО ПОТУЖНИЙ СВІТЛИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДУМКООБРАЗ, який безвідмовно творитиме наше прекрасне майбутнє. Адже образ - живий! На Енергетичному рівні це усе вже існує!
 
 Ще пропозиція: як завжди, в 6 ранку (разом з думками про добре) і в 20.00 давайте мріяти і про те, що ми в Посланні стверджуємо, і бажати В. Зеленському і іншим чиновникам добра й усвідомленості, посилати їх душам Світло і Любов! З вдячністю до усіх вас, дорогі друзі!
 
ОСЬ САМ ТЕКСТ ПОСЛАННЯ (це - для відправки органам влади):
 
 
ПОСЛАННЯ ВІД НАРОДУ УКРАЇНИ
(Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі!)
 
Президентові України (поштова адреса: вул. Банкова, 11, м. Київ, індекс: 01220),
Верховній Раді України (вул. Грушевського, 5,  м. Київ, індекс: 01008),
Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2 (5-й під'їзд), м. Київ, індекс: 01008)
й іншим посадовцям органів державної влади і органів місцевого самоврядування
 
БЕЗПОСЕРЕДНЄ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ Українського народу, як носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні, як єдиного власника усього національного багатства України (в т.ч. усієї землі і її природних ресурсів), а також кожного окремого громадянина, як представника народу України - джерела влади, і як співвласника цього національного багатства:
 
«МИ, НАРОД УКРАЇНИ (громадяни України усіх національностей), РІШУЧЕ СТАВИМО ЗАБОРОНУ НА ПРОДАЖ НАШОЇ РІДНОЇ ЗЕМЛІ!».
Ми спираємося на «Декларацію про державний суверенітет України» (з 1990 р.), яка лягла в основу створення нинішньої Конституції України, «Акт проголошення незалежності України» (від 24 серпня 1991 р.), і безпосередньо на Конституцію України, як її Основний Закон, і, користуємося своїм ЗАКОННИМ і непорушним Правом Народу України!
 


* * *
З Декларації про державний суверенітет України (від 1990 р.):
«Громадяни Республіки всіх національностей становлять народ України.
Народ України є єдиним джерелом державної влади в Республіці»,
 
«Народ України має виключне право на володіння і розпорядження національним багатством України.
Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної /морської/ економічної зони, весь економічний та науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян»,
 
«Територія Української РСР в існуючих кордонах є недоторканою і не може бути змінена та використана без її згоди»,
 
«Українська РСР дбає про екологічну безпеку громадян, про генофонд народу, його молодого покоління».
 
Детальні витяги з Конституції України містяться нижче в Додатку до цього Послання.
(Примітка: При уважному і вдумливому вивченні Конституції України можна знайти багато правових норм по закріпленню і захисту прав первинної влади - народу, територіальних громад.
Стаття 5 Конституцій України визначає - єдине джерело влади народ (громадяни України усіх національностей), який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади і органи місцевого самоврядування, а також ст. 140 Конституцій України, - що місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою  (жителями населеного пункту) безпосередньо і через органи місцевого самоврядування.
Ст. 13 Конституцій України закріплює, що земля, ресурси... є об'єктами права власності Українського народу (громадян України усіх національностей). Ст. 142 Конституції України - земля, ресурси... знаходяться у власності територіальних громад (жителів населеного пункту).
* * *
 
Земля - творіння Бога, вона - наша Мати, наша Батьківщина! Земля - це наші родові корені, це наша Сила і Потужність, Свобода і Воля!
Земля - це біоенергетичний акумулятор інформації кожної нації, яка проживає на відповідній місцевості. Це цілюща сила, яка живить кожне наступне покоління. Це зв'язок сьогодення з минулим!
І саме ЦЮ землю, крок за кроком, відстоювали і захищали від ворога наші батьки і прабатьки! Вони віддавали за НЕЇ життя! У нашій землі - кров наших предків!
...І продати свою рідну Землю - це означає зрадити і продати свою Матір, свою Батьківщину, свій Рід, своє благополуччя і процвітання.
У результаті: продажi рідної землі - цей злочин проти самих себе, добровільний продаж себе, своєї Душі, обрубування родових коренів... Без Землі - ти ніхто і ніщо! Продаж благодатної землі Української - це втрата самої України, а не наповнення казни державної!..
Ми не даємо згоди на продаж нашої землі! Земля України - цілісна територія, наше народне надбання і багатство, що не продається!
                              НІХТО І НІКОЛИ НЕ ЗМОЖЕ ПРОДАТИ НАШУ ЗЕМЛЮ-МАТІР!
 
Ні для кого не секрет, які критичні часи зазнає зараз Україна. Але Розквіт її настає! І він - не за горами!
Черпаючи народну мудрість, з глибин віків що йде, ми пропонуємо альтернативу розвитку України - її Відродження! - прийняти закон про малу батьківщину - родові помістя: роздати всю можливу землю Українську самому українському народові (всім бажаючим) - по ділянці землі в розмірі 1 га в довічне користування, безоплатно, без права продажу, з правом передачі у спадщину, де кожен бажаючий людина, його сім'я, будуть сотворять з любов'ю свою малу Батьківщину на землі, яку будуть берегти, зможуть забезпечити самі собі безбідне гідне існування, вирощуючи екологічно чисту продукцію.
У таких людей  з'явиться упевненість в завтрашньому дні, вони захочуть - і будуть - народжувати здорових щасливих дітей! Люди стануть творцями! Така країна завжди процвітатиме! Це - безпрограшний варіант розвитку! У такій країні завжди буде Світ, якого хочуть усі здорові, розсудливі люди!
Цей крок можуть зробити тільки ті, хто по-справжньому любить нашу Землю. Процвітання України складається з процвітання кожної окремої сім'ї! По-іншому не буває!..
 
Вже більше тисячі бажаючих сімей улаштовують свою малу батьківщину - родові помістя добровільно, самостійно, без державної підтримки. І ця ідея стала не лише народною в Україні, а і міжнародною. Улаштовують свої родові помістя в Росії, Білорусії, Молдавії, країнах Прибалтики, Західної Європи (наприклад, Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія, Німеччина і інші), в США, Канаді і багатьох інших країнах.
 
Ідея про родове помістя спрямована, в першу чергу, на повернення Батьківщини своєї, відродження свого роду, на збереження навіки в сім'ях любові, на відновлення гармонійних стосунків з живою природою, Землею, між людьми, а також на об'єднання досягнень технократичного світу і світу чистої природи.
Родове помістя - це один гектар родової землі, на якому можна посадити сад, ліс, вести город, вирити ставок, побудувати будинок, містити тварин, бджіл, усвідомлено народити і виховати щасливих дітей, жити з сусідами в дружбі.
Родове помістя - це місце, де сім'я, удосконалюючи середовище проживання, створює простір Любові для себе, своїх дітей, нащадків і в пам'ять про своїх прабатьків.
Родове помістя забезпечує основні потреби людини: чиста вода, натуральна їжа, свіже повітря, наповнене прекрасними ароматами, приємний відпочинок, комфортне житло, душевне спілкування з близькими людьми і з природою, можливість творчої самореалізації та інші.
Тобто, РОДове поМІСТя - це МІСЦе РОДу, в якому людина творить свою малу батьківщину, простір Любові. Родове помістя - «я збираю рід свій весь і розміщую його тут».
Суть ідеї родового помістя - малої батьківщини в художній формі міститься в книгах Володимира Миколайовича Мегре (уродженця Чернігівської області України).
Детальніше про родове помістя, його економічний, соціальний і інших обгрунтуваннях, дивiться тут https://bytdobru.info/rodina/
 
Шановні, Президент України Володимир Зеленський, депутати Верховної Ради України, Кабінет Міністрів України, а також інші посадовці органів державної влади і органів місцевого самоврядування,
ми усі з вами єдині, ми усі складаємо НАРОД УКРАЇНИ, ми всі разом з вами хочемо процвітання для нашої рідної землі!
Тому, вам в допомогу, ми підводимо підсумок усьому вищевикладеному, аналізуючи і УСВІДОМЛЮЮЧИ усю ситуацію, що склалася, в країні, і усвідомлюючи, що ми всі разом маємо право і в силах вплинути на хід історії і течію подій, з метою відродження нашої великої Батьківщини, України, беремо на себе відповідальність за свою землю!
 
Для цього,  відповідно до того, що Український народ, як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні, як єдиний власник усього національного багатства України (в т.ч. усієї землі і її природних ресурсів), а також кожен окремий громадянин, як представник народу України - джерела влади, і як співвласник цього національного багатства, згідно із статтями 5, 8, 13, 19, 22, 24, 38, 60, 68, 69, 85, 92, 106, 116, 119, 121, 124, 140, 142, 143, 147 і інших норм Конституції України
 
МИ, НАРОД УКРАЇНИ (громадяни України усіх національностей)
 
ОГОЛОШУЄМО ВІДКРИТО І БЕЗПОСЕРЕДНЬО СВОЮ ВОЛЮ НАРОДНУ
вам, шановані «слуги народу»:
 
1. Ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на продаж Батьківщини - наших українських земель!
Оскільки, згідно ст. 13 Конституцій України, земля і інші природні ресурси України є об'єктами права власності Українського народу (громадян України усіх національностей), то кожен громадянин є співвласником усієї землі, ресурсів на території України і ці об'єкти власності знаходяться в ЗАГАЛЬНІЙ СПІЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ (не частковій) усіх громадян України. І для розпорядження землею у вигляді продажу, потрібна згода УСІХ співвласників, тобто згода усіх громадян України на продаж землі. Ми, громадяни народу України, виражаємо безпосередньо свою НЕ згоду на продаж землі.
2. Наші  ліси - це наші легені! Тому, ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на безмежні вирубування і вивезення наших лісів за кордон, і доручаємо замінити суцільні вирубування на вибіркові!
3. Ми ОГОЛОШУЄМО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ВВЕДЕННЯ на території України ПОСАДКИ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ (лісів і лісосмуг).
4. Ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на ОБОВ'ЯЗКОВЕ прищеплення дітей (достовірна інформація з різних джерел, що ЦЕ - прямий геноцид населення країни). І згідно ч. 3 ст. 28 Конституцій України жодна людина без його добровільної згоди не може бути піддана медичним, науковим або іншим дослідам.
5. Ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на впровадження на території України 5G-интернета (виходячи з психічної, енергетичної і фізичної шкоди для кожної людини від цього).
6. Наша Земля - Жива! Вона усе відчуває, як і ми з вами! Тому, ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на звірячі способи добування газу і нафти: використання гідророзривів пластів і токсичних хімічних речовин і масового незаконного викачування наших газу і нафти іноземними представниками...
7.  Ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на впровадження в їжу українському народу продуктів, що містять ГМО (генетично модифіковані організми).
8. Ми хочемо жити в чистій країні, пити чисту воду, бути здоровими, і живитися екологічно чистою їжею, тому ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на використання токсичних хімічних добрив на оброблюваних землях України при вирощуванні сільгосппродукції (уся ця отрута неминуче потрапляє в нашу питну воду! - це вже сумний факт наших сільських місцевостей). Є хороший позитивний досвід вирощування продукції без застосування хімії - існують такі господарства в Україні!
9. Ми СТАВИМО ЗАБОРОНУ на легалізацію наркотиків. Як можна легалізувати те, що сприяє моральному розкладанню людини і суспільства!
10. Доручаємо прийняти народну ідею про родове помістя на законодавчому рівні, у тому числі внести поправку в Конституцію України. «Стаття 48 прим.1. Кожній бажаючій українській сім'ї безоплатно виділяється один гектар землі для облаштування на ньому родового помістя. Земля виділяється у довічне користування з правом передачі у спадщину. Вироблена у родовому помісті продукція, як і сама земля, не обкладається ніякими податками».
Впродовж дев'яти років з моменту внесення відповідної поправки в Конституцію країни про родове помістя станеться зменшення безробіття в країні, забезпечення прожитковим мінімум бiдних сімей, рішення проблем з біженцями і багато що інше хороше.
 
Після того, як кожній сім'ї, бажаючій узяти землю, безоплатно виділиться в довічне користування з правом передачі у спадщину один гектар землі, тоді така сім'я облаштує на своєму гектарі родове помістя, створить прекрасний райський куточок. І уся велика Батьківщина, Україна, перетвориться на квітучий райський сад.
 
ТАКА НАША НАРОДНА ВОЛЯ - тепер ви її знаєте, і приймайте до виконання!
 
Бути Україні тій, що Цвіте, Здоровою, Сильною і Щасливою! Такій ми її і бачимо в майбутньому! І та буде так завжди! І так тому і бути!
 
                                                А НА ЗЕМЛІ БУТИ ДОБРУ!
 
Дата                                                                                                               Підпис
 
 
(Примітка: це Послання на російскій або українській мові, кому яка мова зручна, можна відправляти поштою листами з повідомленням кожному органу влади, як індивідуально - особисто від себе, так і від групи осіб.
Бажано до кінця жовтня 2019 р. усі листи вже відіслати. А хто не встигне, тоді вже пізніше відіслати. Важливо відіслати, щоб чиновники знали нашу волю народну.
Якщо особисто від себе відправлятимете Послання, то обов'язково вкажіть своє П.І.Б., телефон, серія і номер паспорта громадянина України, місце проживання, дата, підпис.
Якщо від групи осіб, то приводиться можливий зразок таблиці по збору підписів, де на сторінці кожній вказується, що цей додаток до Послання, з вказівкою номера сторінки.
І краще робити Послання з Додатком підписних листів у трьох екземплярах, щоб в кожному екземплярі розписуватися і потім відправити окремо президентові, парламенту, уряду.
І можливо краще було б зробити і четвертий екземпляр, щоб про всяк випадок залишити у себе, або зробити перед відправкою копію Послання з Додатком підписних листів.
У самому низу знаходиться Додаток підписів на увесь альбомний лист.)
 
Зразок Додатка до Послання від народу України
(Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі) - підписні листи
 
Сторінка № ___
 
П.І.Б., тел. Паспорт
Серія, номер
Місце проживання Дата Підпис
1  
 
       
2  
 
       
 
 
Додаток до Послання від народу України
(Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі)
– Витяги з Конституції України
 
Витяги з Конституції України:
(Примітка: При уважному і вдумливому вивченні Конституції України можна знайти багато правових норм по закріпленню і захисту прав первинної влади - народу, територіальних громад.
Стаття 5 Конституцій України визначає - єдине джерело влади народ (громадяни України усіх національностей), який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади і органи місцевого самоврядування, а також ст. 140 Конституцій України, - що місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою  (жителями населеного пункту) безпосередньо і через органи місцевого самоврядування.
Ст. 13 Конституцій України закріплює, що земля, ресурси... є об'єктами права власності Українського народу (громадян України усіх національностей). Ст. 142 Конституції України - земля, ресурси... знаходяться у власності територіальних громад  (жителів населеного пункту).
 
Преамбула. Конституція - Основний Закон України.
«…від імені Українського народу - громадян України всіх національностей».
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
 
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. (Коментар: ніде в Конституції України не передбачені повноваження органів за розпорядженням власністю народу, а передбачено тільки її управління, а також охорона землі.)
Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
 
(Коментар: В ст. 13 Конституцій України говориться, що Український народ - громадяни України усіх національностей, тобто, кожен громадянин України незалежно від приналежності до якої-небудь національності - є власником землі, ресурсів.
Також в ст. 13 Конституцій України говориться, що «Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади і органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією».
А в ч. 1 ст. 14 Конституцій України - «Земля є основним національним багатством, яка знаходиться під особливою охороною держави».
Виходить, що держава (через свої органи державної влади) по ч. 1 ст.14 Конституції України тільки охороняє землі, а не розпоряджається - тільки цим в Конституції України визначена межа представлення державою (в особі його органів держ.влада) прав власника (народу).
Тобто, держава (через свої органи держ.влада) тільки охороняє землю, оскільки наказано тільки це в Конституції.
Оскільки, згідно ст. 13 Конституцій України, земля і інші природні ресурси України є об'єктами права власності Українського народу (громадян України усіх національностей), то кожен громадянин є співвласником усієї землі, ресурсів на території України і ці об'єкти власності знаходяться в ЗАГАЛЬНІЙ СПІЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ (не частковій) усіх громадян України. І для розпорядження землею у вигляді продажу, потрібна згода УСІХ співвласників, тобто згода усіх громадян України на продаж землі. Ми, громадяни народу України, виражаємо безпосередньо свою НЕ згоду на продаж землі.
Так, щоб продати, наприклад, будинок, власником якого є сім'я, потрібна згода кожного повнолітнього члена сім'ї. Без згоди навіть одну людину не можна продати цей будинок. І жоден нотаріус у вас не засвідчить цю угоду, поки не буде письмова згода кожного співвласника цього будинку.)
 
Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста - самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.
Ч. 3. Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи;
Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.
Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності (Коментар: органи місцевого самоврядування створюються безпосередньо громадами (а не один орган громади створює інший орган громади) і можуть тільки управляти, але не розпоряджатися майном, яке знаходиться у власності громад, і в інтересах громад, оскільки через ці органи громади здійснюють місцеве самоврядування.)
 
Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
 
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
 
Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. (Коментар: тобто, кожен може робити усе, що не заборонено законом - підзаконні акти до законодавства не відносяться).
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. (Коментар: тобто, органам заборонено усе, що не дозволено законом.)
 
Відповідно до абзацу другого пункту 2 мотивувальної частини Рішення Конституційного Суду України № 4-рп від 19 квітня 2001 р норми Конституції України застосовуються безпосередньо і незалежно від того, чи прийнято на їх розвиток відповідні закони або інші нормативно-правові акти. Відповідно до частини другої та третьої статті 382 Кримінального кодексу України в разі невиконання посадовою особою Рішення Конституційного Суду передбачена кримінальна відповідальність з можливим позбавленням волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Стаття 157 КУ. Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.
 
Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
 
Згідно з Конституцією і законами України народ, а також окремий громадянин, який здійснює владу безпосередньо, наділяється при реалізації свого права брати участь в управлінні державними справами такими ж повноваженнями, якими наділені окремі посадовці, починаючи від президента і закінчуючи чиновником і державним службовцем найнижчого рівня. Такі повноваження реалізуються лише у вирішенні питань, пов'язаних з таким громадянином.
Тобто, народ і громадянин, як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні, як єдиний власник всього національного багатства України (в т.ч. усієї землі і її природних ресурсів), має право згідно із статтями 5, 8, 13, 19, 22, 24, 38, 60, 68, 69, 85, 92, 106, 116, 119, 121, 124, 140, 142, 143, 147 Конституцій України, здійснювати інші форми безпосередньої демократії.
 
13 вересня 2019 р.
 
Додаток до Послання від народу України
(Волевиявлення про заборону на продаж нашої Української землі) - підписні листи
 
Сторінка № ___
 
П.І.Б., тел. Паспорт
Серія, номер
Місце проживання Дата Підпис
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
 
 

Контакты:

--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика газеты... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

НравитсяРазработка сайта http://devep.ru
Copyright 2006-2019 © Международная газета "Быть добру"
Информационная политика международной газеты «Быть добру» http://gazeta.bytdobru.info/o-gazete/#anchor163
Ответственность за содержание информации несёт её автор.