Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Родная газета Международная газета
"Родная газета"


Газета Родовое поместье Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):Группы


MC або ЄС?

13 августа 2013, 21:27

Президенту України

В.Ф. Януковичу

MC або ЄС?

Митний союз (MC) і повноправне членство в ньому економічно вигідне для України. Проте зона вільної торгівлі та угодa про асоціацію з Євросоюзом (ЄC) буде означати продовження кризи нашої економіки. Угодa про асоціацію суперечить Конституції і є реальною загрозою для державного суверенітету. До того ж призведе до ліквідації моральних і християнських цінностей в Україні.

Україна, віддавши суверенні права Брюсселю, не зможе бути спостерігачем в МС, тому що вона втратить право суб'єкта і перестане бути суверенною державою. Митний союз навіть розмовляти з Україною не зможе. Всі питання будуть вирішуватися не в Києві, а в Брюсселі.

Що отримає Україна, вступивши в ЄС?

Заборгованість країн єврозони! У першому кварталі 2013 року заборгованість досягла історичного максимуму – 85,9% ВВП (валового внутрішнього продукту), тобто 11,1 трильйона євро. Розмір державного боргу в усіх країнах ЄС зріс до 92,2% ВВП. Серйозна ситуація є в Греції, де в кінці першого кварталу 2013 року державний борг становив 160% від ВВП, у той час як в 2012 році цей показник становив 136%. Такі проблеми загрожують Італії – 130% ВВП, Португалії – 127% ВВП, та Ірландії – 125,1% ВВП. Пригадуємо, що до вступу в ЄС ці країни, особливо Греція, економічно процвітали. А сьогодні вони зазнали економічного краху, окрім морального і духовного розкладу, включно з ліквідацією інституції сім’ї. Ця дорога ЄС веде до глобального автогеноциду народів.

Своїм вступом до ЄС Україна успадкувала б трильйонні борги. Втратила б свій державний суверенітет і відповідно до європейських стандартів, мусіла б запроваджувати засоби автогеноциду. Насамперед, йдеться про систему ювенальної юстиції, яка краде дітей з благополучних сімей, а далі – про гендер-деморалізацію, яка руйнує людину і суспільство. Висновок ясний – сьогодні вступ до ЄС є самогубством народу!

Візантійський Вселенський Патріархат дбає про збереження християнських та моральних цінностей. Західна Католицька Церква зрадила свою ідентичність. В результаті, на Заході відбувається моральний розклад суспільства, насамперед через впровадження гомосексуалізму і злочинної ювенальної юстиції, яка нищить дітей. Здорове виховання заборонено. Тут йдеться про просунення злочинів проти людства! Католицька Церква на це мовчить, а тим де-факто їх схвалює! Тільки на моральних принципах справедливості, правди і здорового виховання може відбутися відновлення українського та російського народів. Сім'я є основною клітиною суспільства. ЄС і ООН через гендер ліквідують особу і сім’ю. Крок до ЄС є початком морального, духовного і фізичного автогеноциду українського народу.

Шановний пане Президенте, будьте відважні, не дозвольте, щоб на Вас впливали різні демагоги і брехуни, які маніпулюють через мас-медіа українською громадськістю, створюючи некритичну ейфорію щодо ЄС. Якщо хтось прагне вступити в ЄС, то має можливість переїхати туди. Однак, ймовірно, що невдовзі він все ж таки повернеться, але вже без дітей, яких у нього вкрадуть!

Основна причина нашої радикальної опозиції щодо вступу до ЄС – це не лише економічний аспект, але передусім – духовний. Антизакони ЄС, які в корені заперечують християнство, запроваджують сатанізацію особи і пекло на землі та після смерті.

Пане Президенте, будьте відважні, відділіться від тих, хто продав совість і зрадив український народ! Пересічіть рабські кайдани Брюсселю перш, ніж буде запізно!


==============================

Надсилаємо Вам копію листа Президенту України В.Ф. Януковичу "MC або ЄС?" від 10 серпня 2013р. (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=15254)Дякуємо за Вашу увагу.

З повагою


+ Тимотей, ЧСВВр


Єпископ-секретар Візантійського Вселенського Патріархату

Львів, 13.08.2013p.Б.

Адреса: Візантійський Вселенський Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Українаwww.vkpatriarhat.org.ua , www.uogcc.org.ua , www.bcp-video.org.ua , www.bcp-news.org.ua ; [email protected]

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

Львів, 10 серпня 2013

Копії:

- Народним депутатам Верховної Ради України

- Президенту РФ В.В. Путіну

- Депутатам Державної Думи РФ

- ЗМІ


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика газеты... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

НравитсяРазработка сайта http://devep.ru
Copyright 2006-2019 © Международная газета "Быть добру"
Информационная политика международной газеты «Быть добру» http://gazeta.bytdobru.info/o-gazete/#anchor163
Ответственность за содержание информации несёт её автор.